*Chad Michael Murray Balkan*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Chad Michael Murray Balkan*

Forum O Prelepom Glumcu Chad Michael Murray
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nesto o glavnim ulogama 1

Go down 
5 posters
AutorPoruka
~Chad's only love~
*Chad's Admin*
*Chad's Admin*
~Chad's only love~


Broj poruka : 787
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 30
Lokacija : **FaNTaSY Land**

Nesto o glavnim ulogama 1 Empty
KomentarNaslov komentara: Nesto o glavnim ulogama 1   Nesto o glavnim ulogama 1 EmptySun Aug 23, 2009 5:07 am

Главне улоге

Лукас Скот (Чед Мајкл Мари) је син кога Ден никада није прихватао, што је довело до тога да његов стриц Кит практично преузме улогу његовог оца.[10] На почетку серије Нејтан и он су у непријатељском односу али временом је њихов братски и пријатељски однос растао. Лукасов најбољи пријатељ је Хејли, а он је помало заљубљен у две девојке, Пејтон и Брук. Лукас има опасну срчану ману познатију као HCM, коју крије већ дуго. Осим кошарке, његова највећа љубав су књиге, а најважнији и најзанимљивији цитати из књига које он у серији чита, користе се као делови његове нарације, на почетку или на крају епизода. У петој сезони серије, он је успешан писац и главни тренер средњошколског кошаркашког тима „Гаврани“, у коме је и сам некада играо. Био је у вези са Линдзи, његовим рецензентом за књигу, али његов унутрашњи љубавни конфликт, у коме се двоумио да ли да изабере Пејтон или Линдзи, проузроковао је да га Линдзи остави пред олтаром на сам дан венчања. У последњој епизоди пете сезоне, он упућује телефонски позив Брук, Пејтон и Линдзи, постављајући питање : „Хоћеш ли да се удаш за мене?“ На крају, ипак, одлучује се за Пејтон.

Нејтан Скот (Џејмс Лаферти) је син кога је Ден прихватио, иако се за однос његових родитеља не може рећи да је баш најбољи. Нејтан се жени са Хејли у првој сезони серије, да би се потом поново венчали у трећој сезони серије. У четвртој сезони серије Нејтан постаје отац, односно Хејли му рађа сина Џејмија. Он и Лукас су у почетку били непријатељи али временом је њихов братски и пријатељски однос растао. Нејтан је звезда кошаркашког тима „Гаврани“ и у четвртој сезони серије постаје најкориснији играч лиге, а његов тим постаје првак. Изгубио је стипендију Универзитета Дјук, јер је признао да је „продао“ две утакмице, тако што је намерно промашио одлучујућа слободна бацања. Кошарка му је одувек била највећа страст, али и његов једини „излаз“ из свакодневице. У петој сезони серије, након туче у локалном кафићу, Нејтан бива парализован на неко време, а његови снови о игрању у НБА су распршени. Покушавајући да се поново врати у стару форму, Нејтан почиње да игра Slam-Ball. Након завршетка једне утакмице, противнички играч намерно баца Нејтана на заштитно стакло, он пада, а затим му прилази син Џејми, говорећи му да престане да игра Слем-Бол, јер се боји да би могао поново да настрада.

Пејтон Сојер (Хилари Бартон) је девојка којој су две највеће љубави, али и страсти у животу, музика и уметност (посебно сликарство). Она је експерт за панк музику, а кроз сликарство одсликава своје животне проблеме. Њена најбоља другарица је Брук, а такође се дружи и са Хејли. У другој сезони, она открива да је још као беба усвојена. Касније упознаје свог биолошког оца, сазнаје да је он такође музичар, али не успева да оствари добру комуникацију са њим. Такође упознаје и свог полубрата, Дерека. Коначно упознаје и своју биолошку мајку, Ели, али убрзо остаје без ње, јер Ели умире од рака дојке. У петој сезони, усамљена Пејтон ради у једној музичкој издавачкој кући у Лос Анђелесу. Боравећи у Лос Анђелесу, Лукас је проси, али она не пристаје да се уда за њега, јер још увек није била спремна за брак. Брук и она одлучују да се врате у Три Хил, где она оснива сопствену музичку издавачку кућу. На крају пете сезоне, поново је у љубавној вези са Лукасом.

Хејли Џејмс-Скот (Бетани Џој Галиоти) је Лукасова најбоља пријатељица, Нејтанова супруга и Џејмијева мајка. Она је веома интелигентна особа, која негује високе моралне вредности. Први пут се за Нејтана удаје у првој сезони, а затим поново и у трећој. У дргој сезони серије, одлази на турнеју са Крисом Келером, и та туренеја је умало угрозила њен брак са Нејтаном. На крају четврте сезоне рађа сина, Џејмија. У петој сезони, балансирајући свој живот између улоге мајке и улоге супруге, Хејли почиње да предаје енглески језик и књижевност у средњој школи у Три Хилу, а такође планира и наставак своје музичке каријере. Најбоља је пријатељица са Брук, Пејтон, Скилсом, Маутом и Линдзи. У петој сезони серије, покушава да помогне Квентину, проблематичном ђаку, али невероватном кошаркашком таленту, да испуни све своје школске обавезе. Касније, у шестој сезони, Квентин бива убијен.

Брук Дејвис (Софија Буш), капитен и вођа чирлидерсица средње школе у Три Хилу. Њена најбоља пријатељица је Пејтон. Увек спремна на флертовање, понекад помало и нападна, Брук је била у љубавној вези са Лукасом два пута, али та њихова веза никако није могла да се одржи. У трећој сезони, креирала је сопствену линију одеће „Одећа пре мушкараца“. У петој сезони серије, Брук је власница мултинационалне компаније која се бави модом, а која је израсла из почетне модне линије, па зато носи исто име — „Одећа пре мушкараца“ (енгл. Clothes Over Bros). Упркос томе, она је несрећна у свом приватном животу и одлучује да се са Пејтон врати у Три Хил, где, на месту некадашњег кафића Лукасове мајке, отвара бутик са својом модном линијом. Остварује своју жељу да постане мајка, тако што добија под старатељство девојчицу тамне пути, Енџи, која се налази у Америци јер јој је потребна хитна операција срца. Након успешне операције, Брук постаје неутешна, јер Енџи мора да се врати својим родитељима. У шестој сезони серије, Брук бива нападнута и опљачкана у сопственом бутику. Након тога, она купује пиштољ и покушава да убеди Деб да је научи како да рукује са њим. Након неког времена, предаје у потпуности власништво над компанијом својој мајци, Викторији, говорећи јој да она, као њена мајка, више за њу не постоји. Недуго затим, Брук постаје хранитељка бунтовнички настројеној тинејџерки Сем.

Ден Скот (Пол Џохансон), одличан кошаркаш у прошлости, Лукасов и Нејтанов отац, иако није подизао Лукаса као сопственог сина. Након што је његов брак са Деб пропао, Ден, покушавајући да придобије Нејтана уз себе, почиње у потпуности да испољава мрачну, али може се чак рећи и злочиначку страну своје личности. Након што затиче своју жену Деб у кревету са његовим братом Китом, Ден одлучује да започне „рат“ против свог брата, који кулминира у трећој сезони, када Ден хицем из пиштоља убија Кита, верујући да је Кит крив за пожар који се догодио у његовом салону аутомобила. Касније, Ден открива да је заправо Деб подметнула пожар, и почиње да смишља освету према њој. Поново покушава да се зближи са Лукасовом мајком Карен, подржавајући је и помажући јој током њене трудноће, а све под изговором да жели да „окрене“ нови животни лист. Међутим, Лукас успева да открије да је Ден убио Кита, и Ден бива смештен у затвор. Након четири године проведене у затвору, Ден бива пуштен на условну слободу и поново покушава да се приближи својој породици, како би са женом и синовима провео остатак свог живота, јер је у међувремену установљено да болује од исте срчане болести као и његов син Лукас, и да му преостаје отприлике око шест месеци живота. На крају пете сезоне, само један тренутак пре него што ће бити обавештен о термину трансплатације његовог срца, Ден бива намерно ударен аутомобилом. Прегазила га је Кери, некадашња Џејмијева дадиља, неуротична и психички неурачунљива особа, са циљем да киднапује Џејмија. Ден проводи одређено време у заточеништву у кући Кериног оца, али Хејли ипак успева да га спасе.
Na vrh Go down
~*Una*cattiva*ragazza*~
Cula si za Chada
Cula si za Chada
~*Una*cattiva*ragazza*~


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2009-08-24

Nesto o glavnim ulogama 1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 1   Nesto o glavnim ulogama 1 EmptyTue Aug 25, 2009 10:16 am

Jao den je kreten zesci.ne volim ga...nejtan <3 ljubav mog zivota (ja obo kosarkase).hayley me je dosta puta znala nervirati ali sve usvemu je ok.peyton isto tako.brook i lucas me jako nerviraju kad se svadjaju i nesto a savrseni su zaj!
Na vrh Go down
*SlAdjAnA*
Simpatije pocinju
Simpatije pocinju
*SlAdjAnA*


Broj poruka : 181
Datum upisa : 2009-08-23
Lokacija : okolina ZR-a

Nesto o glavnim ulogama 1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 1   Nesto o glavnim ulogama 1 EmptyTue Aug 25, 2009 12:17 pm

~*Una*cattiva*ragazza*~ (citat):
Jao den je kreten zesci.ne volim ga...nejtan <3 ljubav mog zivota (ja obo kosarkase).hayley me je dosta puta znala nervirati ali sve usvemu je ok.peyton isto tako.brook i lucas me jako nerviraju kad se svadjaju i nesto a savrseni su zaj!


Slazem se... a moglo bi se reci da su mi Hejli i Nejtan omiljeni par... ili jedan od omiljenih... Smile
Na vrh Go down
~*Una*cattiva*ragazza*~
Cula si za Chada
Cula si za Chada
~*Una*cattiva*ragazza*~


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2009-08-24

Nesto o glavnim ulogama 1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 1   Nesto o glavnim ulogama 1 EmptyTue Aug 25, 2009 12:40 pm

^ meni su brukas pa onda njih dvoje Very Happy
Na vrh Go down
~Chad's only love~
*Chad's Admin*
*Chad's Admin*
~Chad's only love~


Broj poruka : 787
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 30
Lokacija : **FaNTaSY Land**

Nesto o glavnim ulogama 1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 1   Nesto o glavnim ulogama 1 EmptyTue Aug 25, 2009 8:15 pm

Ja obozavam Lucasa,Hayley,Brooke i Jamie-ja...Peyton ume da me izludi kad pocne da filozofira lol Very Happy
Na vrh Go down
*!NoBody's Home!*
Cula si za Chada
Cula si za Chada
*!NoBody's Home!*


Broj poruka : 67
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 31
Lokacija : Over the rainbow and so far away...

Nesto o glavnim ulogama 1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 1   Nesto o glavnim ulogama 1 EmptyThu Aug 27, 2009 3:16 pm

najjj lucas i brooke. onoga dena mrzim, jadnik. a peyton me zivcira ponekad, sva je neka polupana xD nathan i hayley su mi dobri xD a mali dzejmi je cuteee xD
Na vrh Go down
http://twilightboys-serbia.heavenforum.com
P. Sawyer
Cula si za Chada
Cula si za Chada
P. Sawyer


Broj poruka : 15
Datum upisa : 2009-08-27

Nesto o glavnim ulogama 1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 1   Nesto o glavnim ulogama 1 EmptyTue Oct 13, 2009 1:11 am

takodje ne podnosim Dana..
msm lik ubio rodjenog brata..i bole` njega uvo...!

a peyton & lucas su mi savrseni par..
i bas mi je drago sto su sada zajedno.... Very Happy

a mali dzejmi je looood ko stuja...! lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Nesto o glavnim ulogama 1 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 1   Nesto o glavnim ulogama 1 Empty

Na vrh Go down
 
Nesto o glavnim ulogama 1
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nesto o glavnim ulogama 2
» Nesto o sporednim ulogama

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
*Chad Michael Murray Balkan* :: Ostalo :: One Tree Hill-
Idi na: