*Chad Michael Murray Balkan*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Chad Michael Murray Balkan*

Forum O Prelepom Glumcu Chad Michael Murray
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Zanimljivosti o Chadu

Go down 
AutorPoruka
Admin
*Crazy Admin*
*Crazy Admin*
Admin


Broj poruka : 344
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 33
Lokacija : ...medju ludjacima...

Zanimljivosti o Chadu Empty
KomentarNaslov komentara: Zanimljivosti o Chadu   Zanimljivosti o Chadu EmptySun Aug 23, 2009 5:26 pm

IME I PREZIME:Chad Michael Murray
DATUM I MJESTO RODJENJA:24.08.1981.Buffalo,New York
BOJA KOSE I OCIJU:plava
VISINA/TEZINA:1,83 m /78 kg.
OBITELJ:3.brata,1.sestra,1.polubrat,otac i majka(majka ih je napustila kada je Chad imao 10 godina smrc)
LJUBIMCI:macka:Jack,pas:Gus(a neke novine govore da ima 5.pasa!!!)
NAJ FILM:"Gladijator" i "Klub boraca"
NAJ SERIJA:"Simpsonovi"
NAJ KNJIGA:"Lovac u zitu"(J.D.Salinger)
NAJ HRANA:spageti,kobasice,piletina sa pomfritom
NAJ SLATKIS:sladoled i ljuti bomboni
OBOZAVA:raggbi i jedenje slatkisa nocu
HOBI:nogomet,bejzbol,citanje,playstation,pisanje dnevnika
NAJ VECI STRAH:let u avionu

O KARIJERI
Dok je bio u srednjoj skoli,uopce nije bio popularan:"Vozio sam Coguar(1979),ciji je lim bio prosaran razlicitim bojama,te je vise licio papigi.U razredu sam sjedio u zadnjoj klupi,cure su me zvale smokljanom(nadam se da se sada kaju!),nisam imao niti jednog prijatelja,jedino sto sam imao je znanje...sto nije nimalo...popularno".I onda je zavrsio u bolnici.Bolnicarka koja ga je lijecila u slobodno vrijeme bavila se manekenstvom,prepoznala je talent u njemu...i tako je on uplovio u vode slavnih.Kao maneken radio je za Tommija H.,Gucci i Sketchers.Svoj 1.glumacki korak napravio je u epizodi PAX-ovog TV serijala:"Chicken soup for the soul"!
Na vrh Go down
https://chad-forum.bosnianforum.com
Admin
*Crazy Admin*
*Crazy Admin*
Admin


Broj poruka : 344
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 33
Lokacija : ...medju ludjacima...

Zanimljivosti o Chadu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zanimljivosti o Chadu   Zanimljivosti o Chadu EmptySun Aug 23, 2009 5:26 pm

smokljanin lol!


***LOCK***
Na vrh Go down
https://chad-forum.bosnianforum.com
Admin
*Crazy Admin*
*Crazy Admin*
Admin


Broj poruka : 344
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 33
Lokacija : ...medju ludjacima...

Zanimljivosti o Chadu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zanimljivosti o Chadu   Zanimljivosti o Chadu EmptyThu Aug 27, 2009 12:38 am

Najdraži modni detalj: ogrlica koju mu je poklonio otac
Najdraži nogometni klub: Buffalo Bils
Najdraža knjiga: 'Lovac u žitu' J.D. Salingera
Najdraži film: 'Klub boraca'
Najdraži hobi: gimnastika, košarka i ragbi
Najdraža mjuza: Franka Sinatra, James Brown, Incubus, Dave Matthew's band i Pet Murray
Najvažnija stvar u životu: djecu osloboditi droge
Najdraža odjeća: trapke i dočevita
Najviše se boji: Lutaka! 'Dok sam bio mali, običavali smo ići baki, a ona je imala sve moguće vrste porculanskih lutaka koje su bile upravo zastrašujuće'. objašnjava Chad.
Najcura: pametna, lijepa na nevin način, netko tko zna slušati i brine o drugima
Najviše mrzi: ogovaranja
Najglumci: Edward Norton, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Robert De Niro i Sean Penn
Najfrend: Tyler Hilton.
Na vrh Go down
https://chad-forum.bosnianforum.com
Sponsored content





Zanimljivosti o Chadu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zanimljivosti o Chadu   Zanimljivosti o Chadu Empty

Na vrh Go down
 
Zanimljivosti o Chadu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zanimljivosti o seriji

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
*Chad Michael Murray Balkan* :: Chad Michael Murray :: Biografija i Filmografija-
Idi na: