*Chad Michael Murray Balkan*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Chad Michael Murray Balkan*

Forum O Prelepom Glumcu Chad Michael Murray
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nesto o glavnim ulogama 2

Go down 
3 posters
AutorPoruka
~Chad's only love~
*Chad's Admin*
*Chad's Admin*
~Chad's only love~


Broj poruka : 787
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 30
Lokacija : **FaNTaSY Land**

Nesto o glavnim ulogama 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Nesto o glavnim ulogama 2   Nesto o glavnim ulogama 2 EmptySun Aug 23, 2009 5:07 am

Тренер Брајан „Вајти“ Дарам (Бери Корбин), чувени тренер „Гаврана“, средњошколске кошаркашке екипе из Три Хила, који је ту функцију обављао пуних тридесет и пет година. Повукао се са те функције на крају четврте сезоне серије. Ден и он никада нису били у добрим односима и често су се препирали у погледу схватања кошаркашке игре, али и живота уопште. Вајти врло често наглашава смрт своје жене, Камиле, како би истакао да није проводио довољно времена са њом, док је она била жива. Повукао се са позиције тренера након што је екипа на крају четврте сезоне освојила државно првенство, које је он желео више од свега. Након тога, у петој сезони серије, почео је да тренира екипу једног универзитета, удаљеног око три часа вожње од Три Хила, како би помогао Нејтану да оствари сан, и заигра професионално кошарку.

Кит Скот (Крејг Шифер), Денов млађи брат, човек који није постигао толики успех у животу као Ден. Након што се Ден оженио са Деб, а не са Карен, иако је носила његово дете, Кит је помогао Карен при подизању Лукаса и био је његов истински отац, иако не биолошки. Кит и Карен су били у љубавној вези у трећој сезони серије. Кит је имао повремених проблема са алкохолизмом, и стално је покушавао да игнорише Денова подсмевања. Као један вид његове освете према Дену, Кит је преварио свог брата водећи љубав са Деб. Преко тога Ден никако није могао да пређе, па је унајмио Џулс, девојку која је требало да заведе Кита, а одмах потом да га остави. Окрививши у својој глави Кита за човека који је проузроковао пожар у његовом салону аутомибила,а такође искористивши ситуацију која се тог дана догодила у средњој школи, Ден је хицем из пиштоља, у ходнику средње школе, убио рођеног брата. Недуго након убиства, Карен рађа Китово дете, девојчицу по имену Лили. Дух Кита Скота непрестано је прогањао Дена, све до тренутка док се није открило ко је у ствари прави убица.

Карен Ро (Мојра Кели), Лукасова мајка. Ден ју је напустио кад је остала у другом стању у средњој школи, носећи његово дете. Уз несебичну и огромну помоћ Кита, успела је да подигне Лукаса као самохрана мајка. Карен бива потпуно растројена након Китове смрти у трећој сезони серије. У четвртој сезони серије, Карен се поново зближава са Деном, али убрзо сазнаје да је он заправо убио Кита. У четвртој сезони рађа Китово дете, девојчицу по имену Лили. У петој сезони серије, Карен је на путу око света са својом ћерком, а враћа се у Три Хил, на венчање свог сина, заједно са Ендијем.
Na vrh Go down
~*Una*cattiva*ragazza*~
Cula si za Chada
Cula si za Chada
~*Una*cattiva*ragazza*~


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2009-08-24

Nesto o glavnim ulogama 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 2   Nesto o glavnim ulogama 2 EmptyTue Aug 25, 2009 10:17 am

Kit i karen su mi bas cool kao roditelji...trener je lik zesci!
Na vrh Go down
~Chad's only love~
*Chad's Admin*
*Chad's Admin*
~Chad's only love~


Broj poruka : 787
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 30
Lokacija : **FaNTaSY Land**

Nesto o glavnim ulogama 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 2   Nesto o glavnim ulogama 2 EmptyTue Aug 25, 2009 8:13 pm

hehehe...ja mrzim Dena...PU! Stoka matora...Ali u 6-toj sezoni je spasao Jamie-ja od one lude dadilje...Tad sam ga zgotivila lol ^^ Smile
Na vrh Go down
P. Sawyer
Cula si za Chada
Cula si za Chada
P. Sawyer


Broj poruka : 15
Datum upisa : 2009-08-27

Nesto o glavnim ulogama 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 2   Nesto o glavnim ulogama 2 EmptyTue Oct 13, 2009 1:12 am

ok sto ga je tada spasio..
ali nece tako opravdat sve ono sto je uradio..
ja ga i dalje ne podnosim...! Evil or Very Mad

a ovi ostali su mi potpuno cool...!
Na vrh Go down
Sponsored content





Nesto o glavnim ulogama 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o glavnim ulogama 2   Nesto o glavnim ulogama 2 Empty

Na vrh Go down
 
Nesto o glavnim ulogama 2
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nesto o glavnim ulogama 1
» Nesto o sporednim ulogama

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
*Chad Michael Murray Balkan* :: Ostalo :: One Tree Hill-
Idi na: