*Chad Michael Murray Balkan*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Chad Michael Murray Balkan*

Forum O Prelepom Glumcu Chad Michael Murray
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nesto o sporednim ulogama

Go down 
+2
Admin
~Chad's only love~
6 posters
AutorPoruka
~Chad's only love~
*Chad's Admin*
*Chad's Admin*
~Chad's only love~


Broj poruka : 787
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 30
Lokacija : **FaNTaSY Land**

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptySun Aug 23, 2009 5:08 am

Деб Ли-Скот (Барбара Алин Вудс), Денова бивша жена и Нејтанова мајка, која има врло често неуролошке проблеме. Након седамнаест година проведених у браку са Деном, разводи се од њега у трећој сезони серије. Живот са Деном постао јој је неподношљив тако да је неколико пута претила Дену убиством. У другој сезони серије, Деб постаје зависник од лекова са смирење. У четвртој сезони се то поново догађа, али оно то успева да превазиђе, и то по други пут. У петој сезони, након необјашњивог нестанка из живота својих најближих, Деб се враћа у кућу Нејтана и Хејли и постаје дадиља свом унуку Џејмију. У исто време започиње изненађујућз љубавну везу са Скилсом.

Марвин „Маут“ Макфаден (Ли Норис), један је од најбољих Лукасових другова, још од детињства. Он је некако увек несрећан у љубави.У другој сезони покушава да освоји Брук, али му то не успева, јер је она заљубљена у Лукаса. Веза са Ериком је прекинута након што је Ерика постала популарна у школи, а није успео да оствари љубавну везу ни са Рејчел јер је она била заинтересована за Нејтановог ујака, Купера. Ђиђи, његова колегиница на месту спортског коментатора, такође је раскинула са њим након неколико седмица проведених заједно, а Шели га је оставила након што је своје прво сексуално искуство имао са њом. У петој сезони серије имао је љубавну аферу са својом шефицом Алис. Ипак, Маут коначно успева да оствари стабилну љубавну везу и то са Милисент. Маут званично постаје спортски коментатор у петој сезони серије. Тај посао је обављао и раније, коментаришући утакмице „Гаврана“, али је након четврте сезоне одлучио да направи паузу. У шестој сезони серије, сели се са Милисент у Омаху, али се убрзо враћа у Три Хил, јер је Милисент, која је запослена у бутику чији је власник Брук, морала да помогне Брук у креирању нове линије одеће. Поново добија посао спортског коментатора на локалној телевизији, а за помоћника добија, ни мање ни више него Ђиђи.

Антван „Скилс“ Тејлор (Антван Танер), један је од најбољих Лукасових другова, још од детињства. Он добија важнију улогу у серији у четвртој сезони, када постаје стандардни члан прве петорке „Гаврана“. У петој сезони, постаје помоћник главног тренера „Гаврана“. Станује заједно са Маутом, Џанкијем и Фергијем. У петој сезони више није у вези са својом девојком из средње школе Бевин, веч започиње љубавну везу са Нејтановом мајком Деб, уговоривши први састанак са њом преко Интернета.

Рејчел Гатина (Данил Харис), је девојка која се досељава у Три Хил у трећој сезони серије. Придружује се чирлидерсицама и одмах долази у сукоб са Брук, јер показује интересовање за Лукаса. Касније ће Брук и Рејчел ипак постати пријатељице. Рејчел покушава да се зближи са Маутом, али га оставља по страни због Купера, који са друге стране оставља њу, када сазна да га је лагала за своје годиште. Након Нејтановог и Хејлиног венчања у трећој сезони, Рејчел и Купер доживљавају саобраћајну несрећу, њихов ауто пробија банкину на мосту и сурвава се у реку. Нејтан је успео да је спасе. Она касније почиње да гаји извесна осећања према Нејтану, али се повлачи када сазнаје да је Хејли трудна. Након једног теста у школи, знајући да је лоше урадила и да ће вероватно пасти на тесту, Рејчел, заједно са Брук, покушава да украде решења тестова, али бива ухваћена. Да би спасила Брук, за казну бива избачена из средње школе у Три Хилу. У петој сезони, Рејчел је бивша манекенка у компанији коју води Брук и зависник од хероина. Брук је проналази у стану, скоро мртву(због претеране дозе хероина) и поново је доводи у Три Хил, како би јој помогла да започне нови живот. Али након свађе са Викторијом, Рејчел краде новац из касе у бутику чији је власник Брук и поново напушта Три Хил, одлазећи у непознатом правцу.

Џејмс Лукас Скот (Џексон Брандиџ), син Нејтана и Хејли, рођен на крају четврте сезоне серије. У петој сезони серије, он има четири године и у центру је пажње својих родитеља, кумова Лукаса и Брук и свих осталих који су у добрим односима са Нејтаном и Хејли. Његова бивша дадиља Кери киднапује га у стотој епизоди серије, али га спашава нико други до његов деда Ден Скот. Након тога, Џејми још више настоји и жели да се зближи са својим дедом, упркос противљењу његових родитеља.

Милисент Хакстабл (Лиса Голдстин), прва асистенткиња од Брук, и главна помоћница у бутику чији је власник Брук. У романтичној је љубавној вези са Маутом. У првој епизоди шесте сезоне, она се сели у Омаху заједно са Маутом. У петој епизоди шесте сезоне поново се враћа у Три Хил, како би помогла Брук у послу везаном за бутик.
Na vrh Go down
Admin
*Crazy Admin*
*Crazy Admin*
Admin


Broj poruka : 344
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 33
Lokacija : ...medju ludjacima...

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptySun Aug 23, 2009 5:09 am

aj ti ovo prevedi na latinicu
rules
Na vrh Go down
https://chad-forum.bosnianforum.com
~Chad's only love~
*Chad's Admin*
*Chad's Admin*
~Chad's only love~


Broj poruka : 787
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 30
Lokacija : **FaNTaSY Land**

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptySun Aug 23, 2009 5:13 am

pa sta cu kad ima samo cirilica... :/
Na vrh Go down
~*Una*cattiva*ragazza*~
Cula si za Chada
Cula si za Chada
~*Una*cattiva*ragazza*~


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2009-08-24

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Aug 25, 2009 10:12 am

Jao sto ja na pocetku nisam volela rejcel.kad je tek dosla Smile
Na vrh Go down
*SlAdjAnA*
Simpatije pocinju
Simpatije pocinju
*SlAdjAnA*


Broj poruka : 181
Datum upisa : 2009-08-23
Lokacija : okolina ZR-a

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Aug 25, 2009 12:12 pm

~*Una*cattiva*ragazza*~ (citat):
Jao sto ja na pocetku nisam volela rejcel.kad je tek dosla Smile

Takodje...
Na vrh Go down
~*Una*cattiva*ragazza*~
Cula si za Chada
Cula si za Chada
~*Una*cattiva*ragazza*~


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2009-08-24

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Aug 25, 2009 12:42 pm

^ hehe al kasnije mi je dobra kad se udruzi sa brook
Na vrh Go down
*SlAdjAnA*
Simpatije pocinju
Simpatije pocinju
*SlAdjAnA*


Broj poruka : 181
Datum upisa : 2009-08-23
Lokacija : okolina ZR-a

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Aug 25, 2009 12:48 pm

~*Una*cattiva*ragazza*~ (citat):
^ hehe al kasnije mi je dobra kad se udruzi sa brook

Uh, ja sam gledala samo ove tri sezone koje su bile na FOX-u, tako da to bas i ne znam... valjda cu pogledati...
Na vrh Go down
~*Una*cattiva*ragazza*~
Cula si za Chada
Cula si za Chada
~*Una*cattiva*ragazza*~


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2009-08-24

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Aug 25, 2009 12:55 pm

^ odgledaj obvzn.extra su i ostale sezone =]
Na vrh Go down
*SlAdjAnA*
Simpatije pocinju
Simpatije pocinju
*SlAdjAnA*


Broj poruka : 181
Datum upisa : 2009-08-23
Lokacija : okolina ZR-a

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Aug 25, 2009 12:59 pm

~*Una*cattiva*ragazza*~ (citat):
^ odgledaj obvzn.extra su i ostale sezone =]

Posle cu poceti da gledam ovo sto je postavila Sanja...
A, jel mozda ti znas da ima negde na netu, bas cele te ostale sezone koje nisam gledala?
Na vrh Go down
~*Una*cattiva*ragazza*~
Cula si za Chada
Cula si za Chada
~*Una*cattiva*ragazza*~


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2009-08-24

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Aug 25, 2009 1:01 pm

^ nzm...ja nista nmg da nadjem na netu (: ako se setim jednog 4uma javicu ti preko pm-a...
Na vrh Go down
*SlAdjAnA*
Simpatije pocinju
Simpatije pocinju
*SlAdjAnA*


Broj poruka : 181
Datum upisa : 2009-08-23
Lokacija : okolina ZR-a

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Aug 25, 2009 1:33 pm

~*Una*cattiva*ragazza*~ (citat):
^ nzm...ja nista nmg da nadjem na netu (: ako se setim jednog 4uma javicu ti preko pm-a...


OK... hvala unapred... Smile
Na vrh Go down
~Chad's only love~
*Chad's Admin*
*Chad's Admin*
~Chad's only love~


Broj poruka : 787
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 30
Lokacija : **FaNTaSY Land**

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Aug 25, 2009 8:10 pm

ja obozavam Jamie-ja on mi je najbolji! preslaaaadaaaak je...na tecu Lucasa ofc lol Very Happy
Na vrh Go down
P. Sawyer
Cula si za Chada
Cula si za Chada
P. Sawyer


Broj poruka : 15
Datum upisa : 2009-08-27

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Oct 13, 2009 1:15 am

mene rejcel i dalje nervira..
zamisli mozga..
u sedmoj sezoni se udala za dena...
ona stvarno nije citava..!xD

a maut mi je eXtra..
bas je cool i smesan lik..!xD
Na vrh Go down
Clothes.Over.Bros
Cula si za Chada
Cula si za Chada
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 36
Datum upisa : 2009-11-13
Godina : 31
Lokacija : Arandjelovac

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyFri Nov 13, 2009 4:20 pm

Mouth i Skills su mi najjaci.xD Ludaci..x]
Rachel mi je tu i tamo..Nit smrdi nit mirise...x] Al' ne volim je bas nesto..
Jamie <33333 Dusa je najvecaa!
Na vrh Go down
~Chad's only love~
*Chad's Admin*
*Chad's Admin*
~Chad's only love~


Broj poruka : 787
Datum upisa : 2009-08-23
Godina : 30
Lokacija : **FaNTaSY Land**

Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama EmptyTue Nov 17, 2009 9:09 pm

ja ih volim sve xD :DDDDDDD
Na vrh Go down
Sponsored content





Nesto o sporednim ulogama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesto o sporednim ulogama   Nesto o sporednim ulogama Empty

Na vrh Go down
 
Nesto o sporednim ulogama
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nesto o glavnim ulogama 1
» Nesto o glavnim ulogama 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
*Chad Michael Murray Balkan* :: Ostalo :: One Tree Hill-
Idi na: